Opis izby

Spoločné priestory na prízemí patria obývačke s gaučom a kuchynskému kútiku s jedálenským posedením. Dominantou tohto priestoru je krb, čo ešte zvýrazňuje atmosféru horskej chaty. Okrem toho tu môžete využívať televízor s káblovým príjmom, spoločenské hry a gauč, ktorý sa dá rozložiť a použiť ako prístelka pre dve osoby. Aj najnáročnejší klienti ocenia priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a saunou.

Miesto na večernú debatu nájdete aj na poschodí v priestore chodby s malým posedením. Chata na poschodí disponuje dvomi spálňami (4-lôžkovou a 3-lôžkovou), vo väčšej z nich si môžete vychutnať romantický večer na balkóne alebo pri pozeraní filmu v televízore.

V oplotenej záhrade na Vás čaká vonkajšie posedenie v altánku so záhadným krbom. Priestranný dvor ponúka upravenú trávnatú plochu vhodnú tak na loptové hry, ako aj relax v tichej a pokojnej lokalite. Vieme Vám zabezpečiť uschovanie Vašej lyžiarskej výstroje. Pri príchode na ubytovanie priamo pri chate zaparkujete dve autá. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Izieb: 2+1(obyv.) Kúpeľňa: Áno (1)
Kapacita: 9 Wifi: Áno
Veľkosť: 120m2 Raňajky: Nie
Výhľad: Les Parkovanie: 24/7